Dark Light

Uzun süren bekleyişlerin ardından AppSync Unified için gelen güncelleme ile birlikte tweak resmi olarak AppSync Unified iOS 14’ün tüm sürümlerini destekler hale geldi.

Geliştiricinin güncelleme ile ilgili paylaştığı tweet:

AppSync Unified nedir?

AppSync Unified size indirmiş olduğunuz ve cihazınızın desteklediği tüm .ipa uzantılı dosyaları yükleyebilmenizi sağlayan bir tweak’tir.

AppSync Unified iOS 14.x güncellemesi:

Bundan birkaç ay önce gelen istekler doğrultusunda AppSync Unified’ı iOS 14 cihazınıza nasıl yükleyebileceğinizi ve bu sayede jailbreak’li cihazınıza nasıl dışardan uygulama yükleyebileceğiniz anlatmıştım. Kaçak göçek bir yöntem de olduğunu bu yükleme işlemine artık gerek kalmadan Cydia üzerinden Karen’in repo’su üzerinden gerekli yükleme işlemini yapabileceksiniz.

Meraklıları için aylar önce yayımladığım AppSync Unified yazım: (Eğer buradaki yöntemle yüklediyseniz öncelikle Cydia’dan onu kaldırıp, resmi kaynaktan yüklemenizi öneririm.)

Tabii ki artık buna gerek kalmamış oluyor. AppSync Unified’nın son sürümünü yükleyebileceğiniz resmi repo:

https://cydia.akemi.ai/

Yüklemek için iOS cihazınız üzerinden yukarıda vermiş olduğum bağlantıya girmeniz ve Cydia için ekle butona basmanız gerekmekte.

Repo, Cydia’nıza eklenince Cydia’daki arama bölümüne AppSync Unified diye aratarak “Kur” diyerek yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

AppSync Unified 90.0
AppSync Unified 90.0

AppSync Unified yükleme sonrasında uyarı olarak sizden cihazınızı yeniden başlatmanızı istemektedir. (Respring değil!) Yeniden başlatmanız durumunda iOS 14 kullancısıysanız jailbreak’inizin gideceğinden dolayı tekrardan yapmanız gerektiğini unutmayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Related Posts